Zaproszenie na warsztaty z tworzenia kolaży [Online]

Nasz świat jest bowiem przedziwnym kolażem, sami go sobie zlepiamy ze wspomnień, skojarzeń, doświadczeń. Próbujemy uchwycić sedno rzeczy, aby je opisać, i nagle zachwycamy się szczegółem.Roma Ligocka, „Wolna miłość”

Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach z tworzenia kolaży. Chcielibyśmy wspólnie stworzyć prace, które odzwierciedlają nasze myśli, a których niekiedy nie potrafimy wyrazić słowami. Podczas warsztatów nauczymy Cię jak dostrzegać ogromny przekaz w często niepozornych elementach. A po warsztatach zapraszamy do międzynarodowej współpracy i dalszego współtworzenia projektu oraz zorganizowania wystawy.

Kogo szukamy?

Osoby w wieku 18 – 30 lat, które chciałyby zdobyć nowe umiejętności, poznać ciekawych i kreatywnych ludzi oraz podzielić się osobistymi historiami z innymi. Warsztaty będą prowadzone w języku polskim.

Gdzie i kiedy?

5 sierpnia
18:00 – 20:00
Online – z użyciem aplikacji Zoom

Czego potrzebujesz?

  • Białe kartki A4 lub A3
  • Kolorowe magazyny/gazety
  • Klej
  • Nożyczki
  • Markery/flamastry

Jak się zapisać?

Jeżeli jesteś zainteresowany/a uczestnictwem w warsztatach lub masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres aleksandra.mamcarz@autokreacja.org

Liczba uczestników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty organizowane są w ramach międzynarodowego projektu „How I See You: Creating a Digital Community” finansowanego ze środków programu Erasmus+. Celem projektu jest popularyzacja metod cyfrowych w edukacji dorosłych. Więcej informacji na temat projektu oraz kolejnych warsztatów można znaleźć na stronie https://www.euromedstories.org/