Menu

Konferencja EUROPA + AZJA Młodzież w strategiach CSR, 11.10.2017 Warszawa

11 października 2017 w Warszawie organizujemy Konferencję EUROPA + AZJA Młodzież w strategiach CSR, podczas której zaprezentowane zostaną rozwiązania europejskie i azjatyckie w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu. Podczas wydarzenia gośćmi będą przedstawiciele administracji publicznej, biznesu oraz organizacji non-profit z Indii, Filipin, Tajlandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Podczas wydarzenia przedstawiciele globalnych korporacji zaprezentują rozwiązania zawarte w strategiach CSR firm ponadnarodowych, takich jak Bosch czy Hyundai, a organizacjom non-profit wskazane zostaną sposoby korzystania z zasobów biznesu. Będzie to niepowtarzalna okazja by zapoznać się również z azjatycką kulturą CSR i przekonać się czy tak bardzo różni się od tej europejskiej.

Dlaczego młodzież?

Nasze dotychczasowe doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi utwierdziło w przekonaniu, że są to osoby przedsiębiorcze i kreatywne, które jednak nie mają wystarczającej wiedzy lub możliwości do realizacji swojego pomysłu, implementowania projektu, znalezienia wymarzonej pracy, czy też założenia start-upu. Stąd grupą docelową wydarzenia są przedstawiciele przedsiębiorstw, które w swoich strategiach uwzględniają młodych ludzi oraz organizacje non-profit, które mają bezpośredni kontakt z młodzieżą i ich potrzebami.

Dlaczego warto przyjść?

  • to wyjątkowa okazja spotkania się z międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie CSR;
  • możliwość spotkania osób z branży i nawiązania nowych kontaktów;
  • pogłębienie wiedzy o potrzebach młodzieży i skutecznego odpowiadania na te potrzeby;
  • podniesienie skuteczności swoich działań i niwelowanie negatywnego oddziaływania;
  • możliwość otworzenia się na realne potrzeby i problemy lokalnej społeczności.

Networking na rzecz rozwoju

Elementem kulminacyjnym konferencji EUROPA + AZJA Młodzież w strategiach CSR konferencji będzie “Wieczór CSR”, podczas którego uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję do networkingu i podjęcia dyskusji na temat możliwości współpracy w wymiarze międzynarodowym.

Więcej informacji na stronie www.csr-youth.eu/konferencja/
Kontakt: konferencja@csr-youth.eu
DATA: 11 października 2017; rejestracja od godz. 9:30
MIEJSCE: Zebra Tower, Sala konferencyjna, 12 piętro, ul. Mokotowska 1, Warszawa

#CSR_Youth

Share this Post!

About the Author : Joanna


0 Comment

Related post

  TOP