Menu

Przyjdź i stwórz z nami kampanię No Hate Speech!

W przyszłym tygodniu organizujemy Warsztaty filmowe No Hate Speech w ramach projektu Dreaming Out Loud. Nie może Was z nami zabraknąć! Szczegółowe informacje poniżej.

Dreaming Out Loud – Warsztaty filmowe No Hate Speech

4-5 lipca (wt-śr), g.11-16

Warsztat Warszawski, pl. Konstytucji 4, 00-552 Warszawa (duża sala na piętrze)

Te warsztaty to szansa na zrobienie małego, ale ważnego kroku w kierunku lepszego świata, wolnego od agresji i nienawiści. Jeśli chcesz żyć w kraju bardziej gościnnym i tolerancyjnym dla odmienności, przekuj słowa w czyny – zapraszamy Cię do stworzenia z nami filmu w ramach kampanii No Hate Speech!

Będzie aktywnie, twórczo i innowacyjnie! Podczas 2-dniowych warsztatów skupimy się na sytuacji uchodźców, przełamywaniu stereotypów i wspólnymi siłami zrobimy film krótkometrażowy, który pokażemy w Polsce i krajach partnerskich. Organizowane warsztaty stanowią element projektu ‘Dreaming Out Loud: Building a more inclusive and tolerant Europe engaging youth in receiving refugees’, który ma na celu skłonienie młodych Europejczyków do podjęcia działań na rzecz bardziej tolerancyjnej Europy, szanującej prawa człowieka. Rezultatem tego projektu ma być wygenerowanie i rozpowszechnianie pozytywnych przesłań promujących różnorodność i tym zajmiemy się podczas naszych warsztatów. Przyjdź i stwórz z nami kampanię No Hate Speech!

WSTĘP WOLNY
Share this Post!

About the Author : Joanna


0 Comment

Related post

  TOP