Menu

Job shadowing w ramach projektu FLOWY

W ramach projektu Financial Literacy of Organisations Working with Youth (FLOWY), jeden z naszych pracowników, Aleksander Kisiel odbył tygodniowe szkolenie w Londynie w naszej organizacji partnerskiej – IRMO Indoamerican Refugee and Migrant Organisation.

Podczas czasu spędzonego u naszego partnera, Aleksander brał udział w wielu spotkaniach, by doświadczyć pracy w innej organizacji i zdobyć nową wiedzę z zakresu rozwiązań finansowych praktykowanych w IRMO.

Nasz pracownik miał okazję poznać zasady funkcjonowania poszczególnych działów naszej organizacji partnerskiej. Przykładowo, zapoznał się z tym, jak funkcjonuje pomoc prawna IRMO oferowana migrantom lub szkoła, która na co dzień prowadzi zajęcia dla całych rodzin migrantów.

Aleksander miał również wyjątkową okazję by poznać Konsula Ekwadoru. Podczas spotkania tematem rozmów były między innymi problemy migrantów przybywających z Ekwadoru oraz kwestie kulturowe tego państwa.

Podczas swojego job shadowing, Aleksander poznał Chinnanna Doreswamy z FSL-India, który podobnie przybył na trening do Londynu. Towarzyszyła im także Marina Angioni (IRMO), która odbyła swój job shadowing trening w naszej Fundacji w listopadzie 2016.

Poza cennym doświadczeniem, Aleksander miał okazję pracować w międzynarodowym środowisku i zapoznać się z kwestiami związanymi z migracją.

Share this Post!

About the Author : Joanna


0 Comment

Related post

  TOP