Menu

SI4SI: Spotkanie 2. Inkubatora Społecznych Innowacji

INKUBATOR SPOŁECZNYCH INNOWACJI

Spotkanie 2.

środa, 7 lutego 2018

godz. 17:30

Sala szkoleniowa w Federacji Centrum Szpitalna

Szpitalna 5/5 (klatka 1, piętro 3), Warszawa

Zapisy i pytania: autokreacja@autokreacja.org

WSTĘP WOLNY

Spotkanie pt. INNOWACJE jest drugim już wydarzeniem realizowanym w ramach Inkubatora Społecznych Innowacji. Tym razem będziemy poszukiwać rozwiązań wybranych przez nas problemów oraz zastanowimy się co jest najistotniejsze, by osiągnąć zmianę i połączyć siły różnych środowisk we wspólnym działaniu.

Gościem specjalnym będzie przedstawiciel Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, który nie tylko podzieli się swoim doświadczeniem, ale będzie też aktywnie wspierać uczestników w procesie weryfikacji pomysłów.

Przyjdź, nawet jeśli nie brałeś/-aś udziału w naszym poprzednim spotkaniu i poszukaj z nami innowacyjnych rozwiązań problemów społecznych dotychczas nierozwiązanych!

Zapisy i pytania: autokreacja@autokreacja.org

Dlaczego warto przyjść?

  • udział w procesie poszukiwania innowacyjnych rozwiązań na problemy społeczne, które są nam bliskie
  • dołączy do nas gość specjalny – ekspert
  • zdobycie nowego i ciekawego doświadczenia
  • networking
  • uczestnictwo w spotkaniu, które jest realizowane w ramach międzynarodowego projektu

O projekcie SI4SI:

Sharing Ideas for Social Innovation (SI4SI) jest projektem międzynarodowym, który ma na celu promowanie społecznych innowacji  oraz wspieranie uczestników w rozwoju ich umiejętności przedsiębiorczych.

SI4SI realizowany jest we Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Grecji oraz Polsce i otrzymuje wsparcie Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus +.

Kolejne spotkania, podczas których dołączą do nas kolejni eksperci odbędą się:

Spotkanie 3. IMPLEMENTACJE (marzec 2018) – czyli jak wdrożyć pomysł krok po kroku w oparciu o przykłady; na co uważać, aby projekt nie utknął w przestrzeni niespełnionych wizji; jak osiągnąć założone cele?

Spotkanie 4. IMPLIKACJE (maj/początek czerwca 2018) jak sprawić by wprowadzone przez nas zmiany, napędzały dalsze działania?

Wydarzenie na FB: http://bit.ly/2DtSFV3

Share this Post!

About the Author : Joanna


0 Comment

Related post

  TOP