Menu

8 powodów, dla których warto zostać wolontariuszem w Nepalu

Wolontariat w Nepalu to wyjątkowa szansa na odkrycie tego co nowe: nowego kraju, nowej kultury, nowych przyjaźni. A w otoczeniu tych nowości pojawia się element kluczowy wyjazdu, mianowicie przyczynienie się do zmiany na lepsze.

Poniżej znajduje się 8 głównych powodów (jest ich o wiele więcej!), dla których warto aplikować na Wolontariat w Azji i wybrać Nepal jako państwo docelowe.

  1. Zostajesz wolontariuszem naszej organizacji partnerskiej, która działa od 2005 roku, więc posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z ponad 1000 wolontariuszy z całego świata.
  2. Masz do wyboru szeroką gamę projektów, stąd gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie i pomoże tam, gdzie ta pomoc jest potrzebna.
  3. Odkrywasz nową kulturę, żyjesz blisko natury i masz niezwykłą okazję mieszkać z rodziną nepalską.
  4. Po przylocie uczestniczysz w szkoleniu, podczas którego m.in. poznasz podstawy języka nepalskiego.
  5. Podczas wolontariatu możesz liczyć na telefoniczne wsparcie 24/7 ze strony naszej organizacji partnerskiej, a oprócz tego masz do dyspozycji koordynatorów swojego projektu i innych pracowników.
  6. Zdobędziesz niezwykłe doświadczenie, a przy tym się nie wykosztujesz – opłata za wolontariat pokrywa koszty pobytu i trafia tam, gdzie powinna – do lokalnej społeczności.
  7. Doświadczysz słynnego, naturalnego piękna Nepalu. Trekking po górach, safari w dżungli, rafting i skoki na bungee są łatwo dostępne z Katmandu.
  8. Na co dzień będziesz pracować z wolontariuszami z całego świata, zawierając nowe przyjaźnie.

 

Wątpliwości rozwiane? Aplikuj na Wolontariat w Nepalu!

Share this Post!

About the Author : Joanna


0 Comment

Related post

  TOP